Koalicja Nowosądecka - nadzieja dla Nowego Sącza

 • Mikrofon

  Znamy nagrody głowne w ramach konkursów w projekcie Koalicja z kulturą

  Opublikowany 2017-09-14 20:46:00

  Zarząd Stowarzyszenia postanowił aby wszyscy zwycięzcy konkursów w ramach Koalicji z kulturą otrzymali markowy tablet. Tablety będą przystosowane do łatwego rejestrowania zarówno prac plastycznych jak i prac muzycznych przez ich właścicieli. Chcemy aby w ten sposób mogli promować swoje dzieła. Z drugiej strony wielu młodych artystów chciało by posiadać takie urządzenia, dlatego będzie to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

  Więcej

 • Koalicja Nowosądecka chce by radni Nowego Sącza stanęli murem za Chełmcem?

  Opublikowany 2017-09-07 21:55:00

  - Koalicja Nowosądecka wyraża poparcie dla planów województwa małopolskiego i gminy Chełmiec w sprawie budowy mostu na rzece Dunajec mającego połączyć Świniarsko z prawobrzeżną częścią Nowego Sącza - brzmi wstęp do pisma, które jest kolejną odsłoną dyskusji co ważniejsze: most heleński czy nowy most Piramowicza - Świniarsko?

  Więcej

 • Stanowisko Koalicji Nowosądeckiej w sprawie budowy mostu na rzecze Dunajec - skan

  Stanowisko Koalicji Nowosądeckiej w sprawie budowy mostu na rzece Dunajec

  Opublikowany 2017-09-05 07:35:00

  Koalicja Nowosądecka wyraża poparcie dla planów województwa małopolskiego i gminy Chełmiec w sprawie budowy mostu na rzece Dunajec mającego połączyć Świniarsko z prawobrzeżną częścią Nowego Sącza.

  Więcej

 • Obraz

  Umowa podpisana - Koalicja z kulturą staje się faktem

  Opublikowany 2017-09-03 20:32:00

  Zarząd Koalicji Nowosądeckiej podpisał umowę z Województwem Małopolskim na realizacji Koalicji z kulturą. W ramach umowy Stowarzyszenie zrealizuje dwa konkursy plastyczne : "Wakacyjne wspomnienia" i "Barwy jesieni", oraz konkurs muzyczny "Z patriotyczną nutą". Uczestnicy konkursu będą mogli liczyć na atrakcyjne nagrody. Ocena wszystkich prac, będzie odbywać się dwustopniowo: połowa punktów przyznaje jury a druga połowa będzie pochodzić od internautów. Wygrywa praca, która zdobędzie najwięcej punktów w obu etapach.

  Więcej

 • Ludomir Handzel otwiera nowy parking przy skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego i Westerplatte

  Nowo wyremontowany parking przy skrzyżowaniu ulic Sucharskiego i Westerplatte

  Opublikowany 2017-09-01 17:31:00

  Dziś, 1 września mieszkańcy bloków przy ul. Sucharskiego i Westerplatte otrzymali nowo wyremontowany parking. Stare betonity zastąpiono nową kostką brukową.

  Więcej

 • Oko Koalicji - Basen nad Łubinką a ceny wody w Nowym Sączu

  Oko Koalicji - Basen nad Łubinką a cena wody

  Opublikowany 2017-08-19 16:21:00

  Nie od dziś wiadomo, iż Sądeczanie nie mogą korzystać z otwartego basenu. Czyżby to był skutek wysokich cen wody w Nowym Sączu ?

  Więcej

 • Oko Koalicji - Rekordy frekwencji na sądeckich kąpieliskach

  Oko Koalicji - rekordy frekwencji na sądeckich kąpieliskach

  Opublikowany 2017-08-19 12:42:00

  Jak informuje lokalna prasa na starosądeckich stawach oraz basenach w Muszynie i Radwanowie bite są rekordy frekwencji. Jednak jak się okazuje wielkie zasługi w tym mają Sądeczanie, którzy nie mogą skorzystać z podobnych basenów w Nowym Sączu.

  Więcej

 • Ludomir Handzel jako 'Gość dnia' w RTK

  Moją partią jest Nowy Sącz

  Opublikowany 2017-07-24 03:49:00

  Ludomir Handzel, lider Koalicji Nowosądeckiej i były kontrkandydat Ryszarda Nowaka w wyborczej potyczce o prezydencki fotel wcale nie uważa się za najlepszego kandydata na prezydenta Nowego Sącza. Z satysfakcją widziałby na tym stanowisku Jana Golbę, albo Bernarda Stawiarskiego. W wywiadzie jakiego udzielił Regionalnej Telewizji Kablowej padło prowokacyjne pytanie co zobi, jeśli padnie propozycja, aby on sam wstartował z listy PiS.- Dlaczego nie?! - odpowiedział zdecydowanie i dodał, że jeżeli ktoś zaproponuje rozwojowy, inwestycyjny program, który sprawi, że Nowy Sącz będzie przyciągał ludzi, a nie odpychał, to nie będzie się wahał.

  Więcej

 • Oko Koalicji - Ludomir Handzel - Parkingi w Nowym Sączu

  Oko Koalicji - Parkingi

  Opublikowany 2017-07-13 14:11:00

  Nie od dziś wiadomo, że w Nowym Sączu sprawa parkingów nie wygląda najlepiej. Miejsc parkingowych jest za mało, część z nich pozostawia wiele do życzenia. Jednak w Nowym Sączu są miejsca, gdzie parkingi są w dobrym lub bardzo dobrym stanie, gdzie dbają o parkingi.

  Więcej

 • Farba malarska

  Zatwierdzony program Koalicji z kulturą

  Opublikowany 2017-07-10 20:16:00

  Zarząd Koalicji Nowosądeckiej zatwierdził program Koalicji z kulturą. W ramach programu zostaną zrealizowane trzy konkursy: "Wakacyjne wspomnienia", "Barwy jesieni" oraz "Z patriotyczną nutą". Dwa pierwsze to konkursy plastyczne a ostatni to konkurs muzyczny. Ponadto Stowarzyszenie w ramach posiadanych środków będzie wspierało działania innych organizacji w zakresie kultury.

  Więcej

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka zapraszamy do dokonywania wpłat na nasz rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka
ul. Nowy Świat 2
33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 33 1240 4748 1111 0010 7293 2611 Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia"