Koalicja Nowosądecka - nadzieja dla Nowego Sącza

 • Ludomir Handzel otwiera nowy parking przy skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego i Westerplatte

  Nowo wyremontowany parking przy skrzyżowaniu ulic Sucharskiego i Westerplatte

  Opublikowany 2017-09-01 17:31:00

  Dziś, 1 września mieszkańcy bloków przy ul. Sucharskiego i Westerplatte otrzymali nowo wyremontowany parking. Stare betonity zastąpiono nową kostką brukową.

  Więcej

 • Oko Koalicji - Basen nad Łubinką a ceny wody w Nowym Sączu

  Oko Koalicji - Basen nad Łubinką a cena wody

  Opublikowany 2017-08-19 16:21:00

  Nie od dziś wiadomo, iż Sądeczanie nie mogą korzystać z otwartego basenu. Czyżby to był skutek wysokich cen wody w Nowym Sączu ?

  Więcej

 • Oko Koalicji - Rekordy frekwencji na sądeckich kąpieliskach

  Oko Koalicji - rekordy frekwencji na sądeckich kąpieliskach

  Opublikowany 2017-08-19 12:42:00

  Jak informuje lokalna prasa na starosądeckich stawach oraz basenach w Muszynie i Radwanowie bite są rekordy frekwencji. Jednak jak się okazuje wielkie zasługi w tym mają Sądeczanie, którzy nie mogą skorzystać z podobnych basenów w Nowym Sączu.

  Więcej

 • Ludomir Handzel jako 'Gość dnia' w RTK

  Moją partią jest Nowy Sącz

  Opublikowany 2017-07-24 03:49:00

  Ludomir Handzel, lider Koalicji Nowosądeckiej i były kontrkandydat Ryszarda Nowaka w wyborczej potyczce o prezydencki fotel wcale nie uważa się za najlepszego kandydata na prezydenta Nowego Sącza. Z satysfakcją widziałby na tym stanowisku Jana Golbę, albo Bernarda Stawiarskiego. W wywiadzie jakiego udzielił Regionalnej Telewizji Kablowej padło prowokacyjne pytanie co zobi, jeśli padnie propozycja, aby on sam wstartował z listy PiS.- Dlaczego nie?! - odpowiedział zdecydowanie i dodał, że jeżeli ktoś zaproponuje rozwojowy, inwestycyjny program, który sprawi, że Nowy Sącz będzie przyciągał ludzi, a nie odpychał, to nie będzie się wahał.

  Więcej

 • Oko Koalicji - Ludomir Handzel - Parkingi w Nowym Sączu

  Oko Koalicji - Parkingi

  Opublikowany 2017-07-13 14:11:00

  Nie od dziś wiadomo, że w Nowym Sączu sprawa parkingów nie wygląda najlepiej. Miejsc parkingowych jest za mało, część z nich pozostawia wiele do życzenia. Jednak w Nowym Sączu są miejsca, gdzie parkingi są w dobrym lub bardzo dobrym stanie, gdzie dbają o parkingi.

  Więcej

 • Farba malarska

  Zatwierdzony program Koalicji z kulturą

  Opublikowany 2017-07-10 20:16:00

  Zarząd Koalicji Nowosądeckiej zatwierdził program Koalicji z kulturą. W ramach programu zostaną zrealizowane trzy konkursy: "Wakacyjne wspomnienia", "Barwy jesieni" oraz "Z patriotyczną nutą". Dwa pierwsze to konkursy plastyczne a ostatni to konkurs muzyczny. Ponadto Stowarzyszenie w ramach posiadanych środków będzie wspierało działania innych organizacji w zakresie kultury.

  Więcej

 • Ludomir Handzel, Szpital Wojewódzki w Nowym Sączu

  Jest pomysł: Nowy szpital dla Nowego Sącza

  Opublikowany 2017-07-05 18:01:00

  Nowy szpital miałby być nowoczesną, przyjazną pacjentom, lekarzom, pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu placówką, w której opiekę i pomoc medyczną znaleźliby mieszkańcy całego regionu. Koalicja Nowosądecka przygotowała sondę, w której respondenci odpowiadają na pytanie „Czy jesteś za budową nowoczesnego, nowego szpitala dla mieszkańców Nowego Sącza i regionu?” Odpowiedzi "tak" od wczoraj (wtorek, 4 lipca) jest 69 procent.

  Więcej

 • Ambulans na bazie Fiata Ducato przygotowany przez AMZ Kutno

  Czy jesteś za budową nowoczesnego, nowego szpitala dla mieszkańców Nowego Sącza i Regionu?

  Opublikowany 2017-07-04 23:15:00

  Rolą władz jest zapewnienie dobrej opieki medycznej mieszkańcom – to ważny element jakości życia! Co powiecie na nowy pomysł Koalicji Nowosądeckiej? SZPITAL SAMORZĄDOWY! Nowa i nowoczesna jednostka dla Sącza i Regionu.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Kolejny parking dla mieszkańców GSM

  Opublikowany 2017-06-30 12:03:00

  Szanowni Państwo, Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Sączu przekazała plac budowy wykonawcy modernizacji drogi wjazdowej i parkingów przy budynkach Lwowska 138, 136 i 132.

  Więcej

 • Rysunek dzieci

  Znamy pierwsze szczegóły programu Koalicji z kulturą

  Opublikowany 2017-06-25 16:00:00

  W dniu dzisiejszym Ludomir Handzel, przewodniczący Rady Programowej Koalicji Nowosądeckiej przekazał rekomendacje rady dotyczące proponowanego przebiegu projektu Koalicja z kulturą. Rada zaproponowała realizację następujących konkursów: Konkurs plastyczny - wakacyjne wspomnienia, Konkurs plastyczny - barwy jesieni, Konkurs muzyczny - z patriotyczną nutą oraz proponuje rozważyć możliwość współdziałania z organizacjami z terenu Nowego Sącza przy organizacji letniego wypoczynku dzieci w czasie wakacji.

  Więcej

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka zapraszamy do dokonywania wpłat na nasz rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka
ul. Nowy Świat 2
33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 33 1240 4748 1111 0010 7293 2611 Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia"