Koalicja Nowosądecka - nadzieja dla Nowego Sącza

 • Wspólne malowanie

  Ostatnie godziny na przesłanie pracy w ramach Koalicji z kulturą

  Opublikowany 2017-11-25 12:14:00

  Jeszcze do godziny 23:59 można przesyłać prace w ramach trzech konkursów, które obecnie dobiegają końca: konkurs muzyczny "Z patriotyczną nutą", konkurs plastyczny "Kolory jesieni" oraz "Wakacyjne wspomnienia". Głosowanie trwa do 28 listopada 2017r . do godziny 23:59. Główne nagrody we wszystkich konkursach to tablety Lenovo z wbudowanym modemem LTE. Czekają także inne nagrody.

  Więcej

 • Malowanie

  Już setka prac i ponad 2 tysiące głosów

  Opublikowany 2017-11-23 18:12:00

  Do zakończenia terminu na przesyłanie prac zostały tylko dwa dni i kilka godzin, a my już dobiliśmy do setki. Bowiem w dniu dzisiejszym przekroczyliśmy 100 prac zgłoszonych do konkursów w ramach "Koalicji z kulturą". Wszystkich głosów oddanych przez internautów na prace mamy już ponad 2 tysiące. Niezmiernie cieszy nas wasze zainteresowanie. Z informacji jakie posiadamy, jeszcze w dniu jutrzejszym ilość prac wzrośnie o kolejne kilkadziesiąt prac. Do wszystkich, którzy jeszcze nie przesłali pracy apelujemy o jak najszybsze jej nadesłanie aby jak najdłużej można było głosować i zbierać punkty od internautów.

  Więcej

 • Obraz

  Jeszcze do soboty 25 listopada można przesyłać prace w ramach Koalicji z kulturą

  Opublikowany 2017-11-20 02:38:00

  Na prośbę środowisk uczniowskich postanowiono przedłużyć termin przesyłania prac w ramach konkursów "Koalicja z kulturą" do 25 listopada 2017r. Wszystkie prace wysłane pocztą, które dotrą do siedziby organizatora przed 25 listopada także zostaną dopuszczone do konkursu. Prace, które już zostały przesłane uczestniczą w głosowaniu internautów.

  Więcej

 • Nagrody główne w ramach Koalicji z Kulturą

  Główne nagrody już czekają na zwycięzców

  Opublikowany 2017-11-16 15:54:00

  Prezentujemy część nagród w ramach "Koalicji z kulturą". Prezentowane nagrody to nagrody główne dla zwycięzców w konkursach: "Wakacyjne wspomnienia", "Barwy jesieni", "Z patriotyczną nutą". Pierwsze prace już spływają. Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli jeszcze wysłać prac mają czas do przyszłego piątku, tj. 24 listopada 2017r.

  Więcej

 • Plakat konkursu Z patriotyczną nutą

  Uczcijmy Święto Niepodległości z patriotyczną nutą

  Opublikowany 2017-11-10 19:48:00

  Już jutro będziemy świętować 99 rocznicę odzyskania niepodległości. Na ten dzień przygotowano wiele imprez mających na celu uczczenie pamięci wszystkich, którzy poświęcili swoje życie w obronie największego skarbu każdego kraju - niepodległości. Pod wieloma pomnikami delegacje składają wieńce i wiązanki kwiatów. Dlatego Zarząd Koalicji Nowosądeckiej zaprasza wszystkich Sądeczan do złożenia kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym walczących żołnierzy a następnie nagranie patriotycznego utworu i przesłanie go w ramach konkursu "Z patriotyczną nutą".

  Więcej

 • Biała flaga

  Prezydent Nowak kapituluje w sprawie afery prawniczej

  Opublikowany 2017-11-05 04:47:00

  W tydzień po złożeniu odwołania przez Zarząd Koalicji Nowosądeckiej w sprawie odmowy udostępnienia faktur za usługi prawnicze, prezydent Nowak postanawia wywiesić białą flagę i udostępnia wnioskowane materiały. Jak widać przedstawione argumenty przekonały ratusz, iż dalsze postępowanie w tej sprawie wcześniej czy później skazane jest na porażkę.

  Więcej

 • Rysunek

  Uczestnictwo w konkursach Koalicja z kulturą przez dzieci zgłaszane przez szkoły

  Opublikowany 2017-11-03 20:39:00

  W związku z licznymi pytaniami nauczycieli dotyczącymi startu uczniów w konkursach w ramach Koalicji z kulturą informujemy, iż nie ma żadnych przeciwwskazań aby szkoły zgłaszały uczniów do udziału w tych konkursach. Zgłaszanie uczniów jest maksymalnie uproszczone i nie powinno zajmować zbyt wiele czasu.

  Więcej

 • Ludomir Handzel jako 'Gość dnia' w RTK

  Miasto chce sprzedać akcje Sądeckich Wodociągów

  Opublikowany 2017-10-30 19:00:00

  Radni Nowego Sącza na dzisiejszej nadzwyczajnej sesji zajmą się wnioskiem dotyczącym sprzedaży udziałów w spółce Sądeckie Wodociągi. Zabiega o to prezydent Nowego Sącza. Ryszard Nowak chce sprzedać udziały warte 30 mln zł.

  Więcej

 • Wyprzedaż majątku w sądeckim ratuszu

  Apel do radnych Nowego Sącza: nie wyprzedawajcie Nowego Sącza!

  Opublikowany 2017-10-29 15:53:00

  Doniesienia medialne czasem informują o patologicznych poczynaniach rodziców sprzedających dziecięce laptopy, bo…. w najlepszym razie brakuje na chleb. Tym razem zaniepokoiła mnie i innych mieszkańców informacja o wyprzedaży majątku naszego Nowego Sącza. Ktoś chce oddać część naszego majątku do lombardu i nawet nie wiemy dlaczego. Nie wiemy na co mają być przeznaczone środki.

  Więcej

 • Egipskie ciemności na ul. Paderewskiego w Nowym Sączu

  Egipskie ciemności na ul. Paderewskiego i Kochanowskiego

  Opublikowany 2017-10-18 21:15:00

  Jak informują mieszkańcy osiedla Kochanowskiego oraz Przetakówki od jakiegoś czasu na części ulicy Kochanowskiego i Paderewskiego panują istne egipskie ciemności, gdyż część latarni po prostu nie działa. Jak widać na przesłanych do nas zdjęciach widoczność w tym rejonie jest praktycznie żadna.

  Więcej

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka zapraszamy do dokonywania wpłat na nasz rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka
ul. Nowy Świat 2
33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 33 1240 4748 1111 0010 7293 2611 Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia"