Koalicja Nowosądecka - nadzieja dla Nowego Sącza

 • Ludomir Handzel

  Ludomir Handzel rozmawia w sprawie ratowania Sandecji Nowy Sącz

  Opublikowany 2014-09-29 21:24:44

  W poniedziałek (29 września 2014 r.) w siedzibie KWW Koalicja Nowosądecka odbyło się spotkanie Ludomira Handzla z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców Sandecji. W spotkaniu uczestniczyli także: Artur Bochenek zastępca wójta Chełmca, Wojciech Popardowski - pełnomocnik KWW Koalicja Nowosądecka, Paweł Kupczak ekspert piłkarski oraz Jacek Żelasko współtwórca akcji "Popieram ekspresówkę do Brzeska". Podczas spotkania omówioną obecną sytuację klubu oraz sposoby jej naprawy.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Kandydaci w sieci - Twój Nowy Sącz

  Opublikowany 2014-09-28 21:11:10

  Na portalu twojsacz.pl pojawił się artykuł na temat kandydatów na prezydenta Nowego Sącza w nadchodzących wyborach. Cieszy nas niezmiernie iż Jerzy Olszowski w swym artykule docenił naszą aktywność w internecie. Wątpliwości redaktora budzi fakt iż Ludomir Handzel jest aktywny w dyskusjach zarówno na portalu twojsacz.pl oraz sadeczanin.info. Podejrzewa on iż pod nazwiskiem Ludomir Handzel jest osoba podstawiona. Pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Tak Ludomir Handzel osobiście komunikuje się z wyborcami zarówno w portalu twojsacz.pl jak i sadeczanin.info a także na facebooku.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  10 minut dla pacjenta z poparciem Koalicji Nowosądeckiej

  Opublikowany 2014-09-28 07:38:09

  KWW Koalicja Nowosądecka w pełni dostrzega zagrożenia wynikające z nowej organizacji parkingu przy szpitalu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Cieszy nas niezmiernie akcja zainicjowana przez Gazetę Krakowską pod hasłem "10 minut dla pacjenta". Uważamy, że polityka przyjęta przez władze Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu dotycząca utworzenia płatnego parkingu budzi co najmniej wątpliwości etyczne i działa na niekorzyść pacjentów oraz społeczności lokalnej.

  Więcej

 • Wizytówka Ludomir Handzel

  Materiały informacyjne

  Opublikowany 2014-09-27 23:23:02

  Poniżej prezentujemy materiały zawierające podstawowe informacje na temat kandydata na prezydenta Nowego Sącza - Ludomira Handzla. Zachęcamy do częstego sprawdzania materiałów tutaj zawartych, gdyż na bieżąco będziemy aktualizować wszystkie informacje.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Kogo złowił Handzel w wyborcze sieci

  Opublikowany 2014-09-24 22:39:31

  Prezydencka kampania powoli nabiera tempa. Jedni stawiają na wyborczą, grillowaną kiełbasę, inni na uściśnięcie ręki potencjalnego wyborcy, jeszcze inni próbują świecić odbitym blaskiem tych, którzy już osiągnęli sukces.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Nowak, Handzel, Fałowski i Czernecki na pewno. Fecko nieoficjalnie

  Opublikowany 2014-09-24 22:37:12

  Kto w listopadowych wyborach wystartuje na prezydenta Nowego Sącza? O trzecią kadencję z ramienia Prawa i Sprawiedliwości powalczy Ryszard Nowak. Ludomir Handzel, który wcześniej zabiegał o poparcie Platformy Obywatelskiej, reprezentuje Koalicję Nowosądecką, zaś Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikkego – Kazimierz Fałowski. Wczoraj o swoim starcie poinformował Artur Czernecki, czekamy tylko aż zarząd PO potwierdzi nominację Grzegorza Fecko.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Ludomir Handzel: Budujmy parkingi dla wszystkich!

  Opublikowany 2014-09-24 22:35:34

  Ludomir Handzel, przedsiębiorca, niedawny kandydat PO w Eurowyborach i bardzo prawdopodobny, tym razem niezależny kandydat na prezydenta Nowego Sącza w listopadowych wyborach samorządowych, przesłał nam garść refleksji na temat wykorzystywania „kopert” dla inwalidów w Nowym Sączu.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Ludomir Handzel: Temat prezydentury Sącza siedzi we mnie

  Opublikowany 2014-09-24 21:50:17

  "Ja nic nie muszę! Jestem niezależny finansowo, mam pracę, realizuję się zawodowo. A są tacy, którzy muszą gdzieś kandydować, bo co zrobią, jak nie będą na tym, czy na innym stanowisku?" - mówi Ludomir Handzel, kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy PO w okręgu małopolsko-świętokrzyskim.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Koalicja Nowosądecka zarejestrowana. Poprą Handzla?

  Opublikowany 2014-09-24 21:45:10

  Na politycznej, przedwyborczej scenie samorządowej panuje wyraźne ożywienie . Oprócz tych, którzy zyskali sobie status starych politycznych wyjadaczy pojawiła się „świeża krew”. To, że konieczne jest przewietrzenie sądeckiego Ratusza i poukładanego od lat samorządowego, lokalnego światka sugerował od jakiegoś czasu Ludimir Handzel, prezes zarządu spółki Telbeskid. Teraz przeszedł od słów do czynów. Na wyborczym starcie Handzel zameldował się jako pierwszy. Czy okaże się czarnym koniem samorządowych wyścigów?

  Więcej

 • Dziękujemy za aktywność

  Opublikowany 2014-09-23 19:05:00

  Szanowni Państwo Dziękujemy za liczne słowa poparcia i udzielaną nam pomoc. Jesteśmy szczególnie wdzięczni za napływające do nas pomysły i uwagi dotyczące programu dla Nowego Sącza. Wszystkie wnikliwie analizujemy i staramy się zamieścić w ostatecznej wersji programu.

  Więcej

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka zapraszamy do dokonywania wpłat na nasz rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka
ul. Nowy Świat 2
33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 33 1240 4748 1111 0010 7293 2611 Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia"