Koalicja Nowosądecka - nadzieja dla Nowego Sącza

 • Koalicja Nowosądecek i Mładzi dla Miasta - razem

  W jedności siła do zmian w Mieście !

  Opublikowany 2014-10-04 17:10:00

  Dzisiaj w siedzibie Koalicji Nowosądeckiej nastąpiło podpisanie porozumienia pomiędzy Koalicją Nowosądecką a Stowarzyszeniem Młodzi dla Miasta.

  Więcej

 • Klawiatura laptop

  Praca za kilkanaście tyś. zł miesięcznie

  Opublikowany 2014-09-30 20:48:28

  Firma Perform zamierza zatrudnić nawet do 200 osób oferując płacę sięgającą kilkunastu tysięcy zł miesięcznie. Jest to jedna z największych firm dostarczających treści o charakterze sportowym. Głównym celem firmy Perform jest zatrudnienie zdolnych programistów mających doświadczenie w tworzeniu aplikacji w językach JAVA i PHP, systemach mobilnych, a także programistów front-end i testerów.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Przywróćmy normalność - plan dla Sandecji !

  Opublikowany 2014-09-30 19:06:00

  W poniedziałek (29 września 2014 r.) w siedzibie KWW Koalicja Nowosądecka odbyło się spotkanie Ludomira Handzla z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Kibice MKS Sandecja oraz Sądeczanie

  Opublikowany 2014-09-30 16:32:04

  Dzięki pracy wielu pokoleń trenerów i zawodników w Nowym Sączu powstała drużyna, która wywalczyła awans do pierwszej ligi. To ta drużyna przez pokolenia była powodem naszej dumy i wielu wzruszeń. Dziś, dla wielu Sądeczan nasz klub staje się synonimem złego prowadzenia spraw sportu i Miasta. Nie pozwólmy, aby tak się działo. Proponuję zmiany w klubie, które zrealizuję jeżeli zostanę wybrany na urząd prezydenta Nowego Sącza.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Ludomir Handzel rozmawia w sprawie ratowania Sandecji Nowy Sącz

  Opublikowany 2014-09-29 21:24:44

  W poniedziałek (29 września 2014 r.) w siedzibie KWW Koalicja Nowosądecka odbyło się spotkanie Ludomira Handzla z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców Sandecji. W spotkaniu uczestniczyli także: Artur Bochenek zastępca wójta Chełmca, Wojciech Popardowski - pełnomocnik KWW Koalicja Nowosądecka, Paweł Kupczak ekspert piłkarski oraz Jacek Żelasko współtwórca akcji "Popieram ekspresówkę do Brzeska". Podczas spotkania omówioną obecną sytuację klubu oraz sposoby jej naprawy.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Kandydaci w sieci - Twój Nowy Sącz

  Opublikowany 2014-09-28 21:11:10

  Na portalu twojsacz.pl pojawił się artykuł na temat kandydatów na prezydenta Nowego Sącza w nadchodzących wyborach. Cieszy nas niezmiernie iż Jerzy Olszowski w swym artykule docenił naszą aktywność w internecie. Wątpliwości redaktora budzi fakt iż Ludomir Handzel jest aktywny w dyskusjach zarówno na portalu twojsacz.pl oraz sadeczanin.info. Podejrzewa on iż pod nazwiskiem Ludomir Handzel jest osoba podstawiona. Pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Tak Ludomir Handzel osobiście komunikuje się z wyborcami zarówno w portalu twojsacz.pl jak i sadeczanin.info a także na facebooku.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  10 minut dla pacjenta z poparciem Koalicji Nowosądeckiej

  Opublikowany 2014-09-28 07:38:09

  KWW Koalicja Nowosądecka w pełni dostrzega zagrożenia wynikające z nowej organizacji parkingu przy szpitalu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Cieszy nas niezmiernie akcja zainicjowana przez Gazetę Krakowską pod hasłem "10 minut dla pacjenta". Uważamy, że polityka przyjęta przez władze Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu dotycząca utworzenia płatnego parkingu budzi co najmniej wątpliwości etyczne i działa na niekorzyść pacjentów oraz społeczności lokalnej.

  Więcej

 • Wizytówka Ludomir Handzel

  Materiały informacyjne

  Opublikowany 2014-09-27 23:23:02

  Poniżej prezentujemy materiały zawierające podstawowe informacje na temat kandydata na prezydenta Nowego Sącza - Ludomira Handzla. Zachęcamy do częstego sprawdzania materiałów tutaj zawartych, gdyż na bieżąco będziemy aktualizować wszystkie informacje.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Kogo złowił Handzel w wyborcze sieci

  Opublikowany 2014-09-24 22:39:31

  Prezydencka kampania powoli nabiera tempa. Jedni stawiają na wyborczą, grillowaną kiełbasę, inni na uściśnięcie ręki potencjalnego wyborcy, jeszcze inni próbują świecić odbitym blaskiem tych, którzy już osiągnęli sukces.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Nowak, Handzel, Fałowski i Czernecki na pewno. Fecko nieoficjalnie

  Opublikowany 2014-09-24 22:37:12

  Kto w listopadowych wyborach wystartuje na prezydenta Nowego Sącza? O trzecią kadencję z ramienia Prawa i Sprawiedliwości powalczy Ryszard Nowak. Ludomir Handzel, który wcześniej zabiegał o poparcie Platformy Obywatelskiej, reprezentuje Koalicję Nowosądecką, zaś Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikkego – Kazimierz Fałowski. Wczoraj o swoim starcie poinformował Artur Czernecki, czekamy tylko aż zarząd PO potwierdzi nominację Grzegorza Fecko.

  Więcej

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka zapraszamy do dokonywania wpłat na nasz rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka
ul. Nowy Świat 2
33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 33 1240 4748 1111 0010 7293 2611 Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia"