Koalicja Nowosądecka - nadzieja dla Nowego Sącza

 • Ludomir Handzel

  Podziękowanie za udzielone poparcie dla list wyborczych Koalicji Nowosądeckiej

  Opublikowany 2014-10-10 23:07:47

  W imieniu Koalicji Nowosądeckiej oraz własnym pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy poparli nasze listy do rady miasta. Państwa podpisy są dla nas szczególną nobilitacją do dalszej pracy nad poprawą jakości życia w Nowym Sączu. Jesteśmy pełni zapału do pracy, nie zrażamy się przeciwnościami, nasz zespół jest połączeniem doświadczenia i młodości.

  Więcej

 • Ludomir Handzel, Jacek Żelasko, Patryk Walter

  Drużyna Koalicji

  Opublikowany 2014-10-09 17:31:00

  KWW Koalicja Nowosądecka zaprezentowała swoich kandydatów na Radnych miasta Nowego Sącza. - Na naszych listach mamy przedsiębiorców, urzędników, naukowców, nauczycieli i wiele innych grup zawodowych. Łączy nas jedno; chęć zmian w naszym mieście; mówi Ludomir Handzel.

  Więcej

 • Koalicja Nowosądecek i Mładzi dla Miasta - razem

  W jedności siła do zmian w Mieście !

  Opublikowany 2014-10-04 17:10:00

  Dzisiaj w siedzibie Koalicji Nowosądeckiej nastąpiło podpisanie porozumienia pomiędzy Koalicją Nowosądecką a Stowarzyszeniem Młodzi dla Miasta.

  Więcej

 • Klawiatura laptop

  Praca za kilkanaście tyś. zł miesięcznie

  Opublikowany 2014-09-30 20:48:28

  Firma Perform zamierza zatrudnić nawet do 200 osób oferując płacę sięgającą kilkunastu tysięcy zł miesięcznie. Jest to jedna z największych firm dostarczających treści o charakterze sportowym. Głównym celem firmy Perform jest zatrudnienie zdolnych programistów mających doświadczenie w tworzeniu aplikacji w językach JAVA i PHP, systemach mobilnych, a także programistów front-end i testerów.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Przywróćmy normalność - plan dla Sandecji !

  Opublikowany 2014-09-30 19:06:00

  W poniedziałek (29 września 2014 r.) w siedzibie KWW Koalicja Nowosądecka odbyło się spotkanie Ludomira Handzla z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Kibice MKS Sandecja oraz Sądeczanie

  Opublikowany 2014-09-30 16:32:04

  Dzięki pracy wielu pokoleń trenerów i zawodników w Nowym Sączu powstała drużyna, która wywalczyła awans do pierwszej ligi. To ta drużyna przez pokolenia była powodem naszej dumy i wielu wzruszeń. Dziś, dla wielu Sądeczan nasz klub staje się synonimem złego prowadzenia spraw sportu i Miasta. Nie pozwólmy, aby tak się działo. Proponuję zmiany w klubie, które zrealizuję jeżeli zostanę wybrany na urząd prezydenta Nowego Sącza.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Ludomir Handzel rozmawia w sprawie ratowania Sandecji Nowy Sącz

  Opublikowany 2014-09-29 21:24:44

  W poniedziałek (29 września 2014 r.) w siedzibie KWW Koalicja Nowosądecka odbyło się spotkanie Ludomira Handzla z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców Sandecji. W spotkaniu uczestniczyli także: Artur Bochenek zastępca wójta Chełmca, Wojciech Popardowski - pełnomocnik KWW Koalicja Nowosądecka, Paweł Kupczak ekspert piłkarski oraz Jacek Żelasko współtwórca akcji "Popieram ekspresówkę do Brzeska". Podczas spotkania omówioną obecną sytuację klubu oraz sposoby jej naprawy.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  Kandydaci w sieci - Twój Nowy Sącz

  Opublikowany 2014-09-28 21:11:10

  Na portalu twojsacz.pl pojawił się artykuł na temat kandydatów na prezydenta Nowego Sącza w nadchodzących wyborach. Cieszy nas niezmiernie iż Jerzy Olszowski w swym artykule docenił naszą aktywność w internecie. Wątpliwości redaktora budzi fakt iż Ludomir Handzel jest aktywny w dyskusjach zarówno na portalu twojsacz.pl oraz sadeczanin.info. Podejrzewa on iż pod nazwiskiem Ludomir Handzel jest osoba podstawiona. Pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Tak Ludomir Handzel osobiście komunikuje się z wyborcami zarówno w portalu twojsacz.pl jak i sadeczanin.info a także na facebooku.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  10 minut dla pacjenta z poparciem Koalicji Nowosądeckiej

  Opublikowany 2014-09-28 07:38:09

  KWW Koalicja Nowosądecka w pełni dostrzega zagrożenia wynikające z nowej organizacji parkingu przy szpitalu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Cieszy nas niezmiernie akcja zainicjowana przez Gazetę Krakowską pod hasłem "10 minut dla pacjenta". Uważamy, że polityka przyjęta przez władze Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu dotycząca utworzenia płatnego parkingu budzi co najmniej wątpliwości etyczne i działa na niekorzyść pacjentów oraz społeczności lokalnej.

  Więcej

 • Wizytówka Ludomir Handzel

  Materiały informacyjne

  Opublikowany 2014-09-27 23:23:02

  Poniżej prezentujemy materiały zawierające podstawowe informacje na temat kandydata na prezydenta Nowego Sącza - Ludomira Handzla. Zachęcamy do częstego sprawdzania materiałów tutaj zawartych, gdyż na bieżąco będziemy aktualizować wszystkie informacje.

  Więcej

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka zapraszamy do dokonywania wpłat na nasz rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka
ul. Nowy Świat 2
33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 33 1240 4748 1111 0010 7293 2611 Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia"