Koalicja Nowosądecka - nadzieja dla Nowego Sącza

 • Ludomir Handzel

  "Straż Miejska niewiele może..."

  Opublikowany 2015-03-12 12:29:00

  W Nowym Sączu będzie więcej Straży Miejskiej ale tyle samo strażników. Urzędnicy organizują nowy budynek dla mundurowych przy ulicy Nawojowskiej ale nie planują dodatkowych zatrudnień. Tak czy inaczej wiąże się to z wydawaniem publicznych pieniędzy a to nie podoba się części opozycji.

  Więcej

 • Ludomir Handzel, Jacek Żelasko, Patryk Walter

  Koalicja Nowosądecka w natarciu. Wydają swoje pismo

  Opublikowany 2015-03-11 16:53:00

  Mimo przegranych wyborów samorządowych Koalicja Nowosądecka nie składa broni. Zapowiadaną aktywność i gotowość do recenzowania poczynań sadeckiego magistratu przekuła …w wydawnictwo. Właśnie ukazała się pierwszy numer internetowego pisma.

  Więcej

 • Skrzyżowanie Witaosa, Barska, Prażmowskiego

  Remontów dróg nie będzie do odwołania, bo urzędnicy z Nowego Sącza pogubili się w procedurach. Dostali wyrok

  Opublikowany 2015-03-11 05:16:00

  Zapomnijcie o remontach dróg i chodników. Urzędnicy z Nowego Sącza zawalili wybór wykonawcy i teraz wszystko, po trzech miesiącach papierkowej roboty, trzeba niemalże zaczynać od nowa. Ile to jeszcze potrwa? Nie wiadomo, być może pozimowe remonty ruszą najwcześniej na przykład w maju i to pod warunkiem, że tym razem już żadnych wpadek nie będzie.

  Więcej

 • Ludomir Handzel oraz Koalicja Nowosądecka rozpoczyna akcję - Jedz jabłka

  Pierwszy newsletter Koalicji Nowosądeckiej

  Opublikowany 2015-03-10 17:45:00

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nasz pierwszy newsletter. Za jego pomocą będziemy starali się informować wszystkich sympatyków Koalicji Nowosądeckiej o wydarzeniach związanych z naszym stowarzyszeniem.

  Więcej

 • Google maps - ulica Nadbrzeżna w Nowym Sączu

  Jak remontują sądeckie drogi pyta Koalicja Nowosądecka

  Opublikowany 2015-03-09 06:56:00

  Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka postanowiło sprawdzić obietnice wyborcze Ryszarda Nowaka, który wielokrotnie podkreślał, że system komunikacyjny jest w Nowym Sączu dobry i wyremontowano aż 80 km dróg.

  Więcej

 • Koncepcja budowy ronda pod sądeckim zamkiem

  „Lepiej wziąć się do pracy”-list do wiceprezydenta Gwiżdża

  Opublikowany 2015-03-07 08:06:00

  Koalicja Nowosądecka pisze otwarty list do wiceprezydenta Nowego Sącza – Jerzego Gwiżdża: „W związku z komentarzami Pana Jerzego Gwiżdża,wiceprezydenta Nowego Sącza, w których nazywa głupotą przypisywanie sobie przez Koalicję Nowosądecką pomysłów związanych z trzema pasami ruchu na moście heleńskim i twierdzi, iż od wielu lat były takie plany, pragniemy poinformować, iż jeszcze w czerwcu 2013 roku obowiązywał plan, w którym nie było ani słowa na temat trzech pasów ruchu. W załączniku przesyłamy zdjęcie projektu tych rozwiązań. Niemniej, jeśli jednak dla Pana Gwiżdża jest to tak istotna sprawa to możemy przyjąć do wiadomości, iż Pan Jerzy Gwiżdż jest pomysłodawcą tej koncepcji.

  Więcej

 • Skrzyżowanie Witosa, Barska, Prażmowskiego

  Jak remontują sądeckie drogi ?

  Opublikowany 2015-03-06 22:07:00

  Podczas swojej kampanii wyborczej Ryszard Nowak wielokrotnie podkreślał, iż system komunikacyjny jest w Nowym Sączu dobry, wyremontowano aż 80 km dróg, wszystkie inwestycje są planowane. W związku z tym oraz w związku z licznymi pytaniami i sygnałami od Sądeczan postanowiliśmy zbadać tą sprawę. Jak wygląda sytuacja z sądeckimi drogami ?

  Więcej

 • Plan remontu mostu heleńskiego od strony Heleny

  Do Gwiżdża: Lepiej wziąć się do pracy!

  Opublikowany 2015-03-06 21:41:00

  Koalicja Nowosądecka zamierza cyklicznie przesyłać władzom Nowego Sącza pomysły na rozwój miasta.

  Więcej

 • Koncepcja budowy ronda pod sądeckim zamkiem

  „Lepiej wziąć się do pracy!” - list otwarty do Pana wiceprezydenta Jerzego Gwiżdża.

  Opublikowany 2015-03-06 12:13:00

  W związku z komentarzami Pana Jerzego Gwiżdża,wiceprezydenta Nowego Sącza, w których nazywa głupotą przypisywanie sobie przez Koalicję Nowosądecką pomysłów związanych z trzema pasami ruchu na moście heleńskim i twierdzi, iż od wielu lat były takie plany, pragniemy poinformować, iż jeszcze w czerwcu 2013 roku obowiązywał plan, w którym nie było ani słowa na temat trzech pasów ruchu. W załączniku przesyłamy zdjęcie projektu tych rozwiązań. Niemniej, jeśli jednak dla Pana Gwiżdża jest to tak istotna sprawa to możemy przyjąć do wiadomości, iż Pan Jerzy Gwiżdż jest pomysłodawcą tej koncepcji.

  Więcej

 • Koncepcja budowy ronda pod sądeckim zamkiem

  W Nowym Sączu powstanie niezwykły most? Inwestycja ma odkorkować miasto

  Opublikowany 2015-03-02 07:15:00

  W tym roku za pół mln zł ma zostać przygotowana dokumentacja przebudowy mostu na Dunajcu, popularnie zwanego heleńskim. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Nowego Sącza radni przyjęli w tej sprawie uchwałę. Roboty przy modernizacji starej przeprawy powinny rozpocząć się po oddaniu do użytku obwodnicy północnej miasta wraz z nowymi mostami na Dunajcu i Łubince. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to kierowcy już w przyszłym roku będą mogli korzystać z całkowicie przebudowanego mostu heleńskiego.

  Więcej

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka zapraszamy do dokonywania wpłat na nasz rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka
ul. Nowy Świat 2
33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 33 1240 4748 1111 0010 7293 2611 Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia"