Koalicja Nowosądecka - nadzieja dla Nowego Sącza

 • Pieniądze

  Ile zarabiają pełnomocnicy prezydenta?

  Opublikowany 2015-03-27 21:37:00

  Według informacji, które stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka otrzymało z Urzędu Miasta Nowego Sącza od 2015 roku prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak zatrudnia 4 pełnomocników. Łącznie na ich pensje w styczniu magistrat wydał ponad 51 tys. zł brutto (w tym wypłacono jednak tzw. „trzynastki”). W lutym kwota ta spadła do 31,5 tys. zł brutto (w tym jeden z pełnomocników otrzymał nagrodę jubileuszową), co oznacza, że średnio każdy z nich miesięcznie zarabia około 7,5 tys. zł brutto.

  Więcej

 • Grzegorz Dobosz Ryszard Nowak Marek Oleniacz - Grzegorz Dobosz na emeryturze

  Ile zarabiają pełnomocnicy Prezydenta Nowaka? -pyta KN

  Opublikowany 2015-03-27 21:25:00

  W związku z olbrzymim zainteresowaniem Sądeczan kwestiami związanymi z zatrudnieniem nowego pełnomocnika prezydenta do spraw inwestycji Koalicja Nowosądecka wystąpiła z prośbą do prezydenta o udzielenie informacji na temat pracy pełnomocników, kosztów ich utrzymania oraz sposobu wyboru nowego pełnomocnika -czytamy na stronie Koalicji Nowosądeckiej.

  Więcej

 • Prezydent Nowak i jego doradcy

  W 4 miesiące doradcy prezydenta zarobili ok. 140 tys zł. Przesada i przerost administracji? Radni nie widzą problemu

  Opublikowany 2015-03-27 19:07:00

  Nie milkną głosy krytyki po tym, jak prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak zatrudnił szóstego już pełnomocnika, tym razem od inwestycji. Ratusz nadal, konsekwentnie, nie ujawnia jego wynagrodzenia, ale wiemy już ile płaci pozostałym doradcom. Okazuje się, że prezydent hojnie ich wynagradza z pieniędzy podatników, wypłacając m.in ”trzynastki” i „nagrody jubileuszowe”.

  Więcej

 • Nowy Sącz ratusz - front

  Pełnomocnik prezydenta ds inwestycji

  Opublikowany 2015-03-26 04:17:00

  W związku z olbrzymim zainteresowaniem Sądeczan kwestiami związanymi z zatrudnieniem nowego pełnomocnika prezydenta do spraw inwestycji Koalicja Nowosądecka wystąpiła z prośbą do prezydenta o udzielenie informacji na temat pracy pełnomocników, kosztów ich utrzymania oraz sposobu wyboru nowego pełnomocnika.

  Więcej

 • Artur Bochenek, prezes zarządu Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka

  Dziękuję panie prezydencie!

  Opublikowany 2015-03-22 18:23:00

  Rozmowa z Arturem Bochenkiem, prezes Zarządu Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka, wicewójtem Chełmca.

  Więcej

 • Nie będziemy organem bijącym w ratusz

  Opublikowany 2015-03-13 16:54:00

  Ludomir Handzel, który kilka miesięcy temu walczył o piastowanie najważniejszej funkcji w mieście nie odpuszcza i zakłada Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka. Chce też wydawać gazetę.

  Więcej

 • Ludomir Handzel

  "Straż Miejska niewiele może..."

  Opublikowany 2015-03-12 12:29:00

  W Nowym Sączu będzie więcej Straży Miejskiej ale tyle samo strażników. Urzędnicy organizują nowy budynek dla mundurowych przy ulicy Nawojowskiej ale nie planują dodatkowych zatrudnień. Tak czy inaczej wiąże się to z wydawaniem publicznych pieniędzy a to nie podoba się części opozycji.

  Więcej

 • Ludomir Handzel, Jacek Żelasko, Patryk Walter

  Koalicja Nowosądecka w natarciu. Wydają swoje pismo

  Opublikowany 2015-03-11 16:53:00

  Mimo przegranych wyborów samorządowych Koalicja Nowosądecka nie składa broni. Zapowiadaną aktywność i gotowość do recenzowania poczynań sadeckiego magistratu przekuła …w wydawnictwo. Właśnie ukazała się pierwszy numer internetowego pisma.

  Więcej

 • Skrzyżowanie Witaosa, Barska, Prażmowskiego

  Remontów dróg nie będzie do odwołania, bo urzędnicy z Nowego Sącza pogubili się w procedurach. Dostali wyrok

  Opublikowany 2015-03-11 05:16:00

  Zapomnijcie o remontach dróg i chodników. Urzędnicy z Nowego Sącza zawalili wybór wykonawcy i teraz wszystko, po trzech miesiącach papierkowej roboty, trzeba niemalże zaczynać od nowa. Ile to jeszcze potrwa? Nie wiadomo, być może pozimowe remonty ruszą najwcześniej na przykład w maju i to pod warunkiem, że tym razem już żadnych wpadek nie będzie.

  Więcej

 • Ludomir Handzel oraz Koalicja Nowosądecka rozpoczyna akcję - Jedz jabłka

  Pierwszy newsletter Koalicji Nowosądeckiej

  Opublikowany 2015-03-10 17:45:00

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nasz pierwszy newsletter. Za jego pomocą będziemy starali się informować wszystkich sympatyków Koalicji Nowosądeckiej o wydarzeniach związanych z naszym stowarzyszeniem.

  Więcej

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka zapraszamy do dokonywania wpłat na nasz rachunek bankowy:

Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka
ul. Nowy Świat 2
33-300 Nowy Sącz
Rachunek bankowy: 33 1240 4748 1111 0010 7293 2611 Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia"