Serwis Internetowy Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka

Mieszkańcy pytają - Koalicja Nowosądecka odpowiada

Doskonale zdaję sobię z tego sprawę, iż zawsze najlepiej szukać odpowiedzi u źródła. Któż zna najlepiej potrzeby mieszkańców? Oczywiście oni sami !

main

Pytania mieszkańców do Koalicji Nowosądeckiej

ludomir: Pamiętam zdjęcie (chyba na sadeczanin.info) z olbrzymią dziurą. konieczny jest remont mostu na Łubince - im więcej "małego ruchu" tym łatwiej dla ludzi z rejestracją "KN".


ludomir: oczywiście - "temat - rzeka", ale poruszę choć jeden aspekt - Dworzec Regionalny. nic nowego, ale trzeba to zrealizować. Mamy wyremontowany budynek dworca PKP (używajmy go!) - w tym miejscu trzeba stworzyć węzeł komunikacyjny - PKP, PKS, MZK, busy, taxi - miejsca jest sporo - na wzór dworca w Krakowie - wszystkie środki przecinają się w jednym miejscu + bezpłatny autobus np. elektryczny robiący pętlę wokół Al. Wolności i Plant przez ul. Konarskiego. optymalnie wraz z uruchomieniem wahadeł (jak WKD w Warszawie) - z kierunku Marcinkowic i Kamionki Wlk. parkingi w Marcinkowicach....


ludomir: spotkałem się z kibicami Sandecji... jeżeli jedynie 10% jest prawdy w tym co Oni mówią to .... to jest to stajnia Augiasza. Przedstawiłem na piśmie propozycje uzdrowienia sytuacji w klubie - NA PIŚMIE - jako moje zobowiązanie. Proszę o zadanie mi tego pytania na otwartym spotkaniu - rozwinę myśl, ale generalnie SSA właśnie uzdrowi sytuację.