Serwis Internetowy Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka

Zapowiedz Koalicji z Kulturą

  • Opublikowany przez* jzelasko
  • - 2017-05-06
Koalicja z kulturą

Koalicja z kulturą / arch


Kontynuując dotychczasowe działania Stowarzyszenia z poprzednich lat, z satysfakcją informujemy, iż w 2017 roku będziemy dalej czynnie wspierać rozwój kulturalny dzieci i młodzieży z rejonu Sądecczyzny. W 2017 roku Koalicja Nowosądecka zrealizuje cykl konkursów w ramach Koalicji z Kulturą. Wstępnie rozważane są następujące konkursy : Konkurs plastyczny - majowe święta, Konkurs muzyczny - wakacyjne wspomnienia, Konkurs plastyczny - barwy jesieni, Konkurs muzyczny - z patriotyczną nutą i Wakacje z kulturą.


Decyzja o tym, które konkursy będą realizowane rozstrzygnie się niebawem i jest uzależniona od pozyskanych środków finansowych, oceny poszczególnych konkursów, zainteresowania dzieci i młodzieży tymi konkursami oraz opiniami artystów i propagatorów kultury.

Nadrzędnym celem naszych działań jest rozwijanie w dzieciach i młodzieży drzemiących w nich talentów i zainteresowań oraz zaszczepienie postaw patriotycznych. Dodatkowo będziemy starać się motywować młodych Sądeczan do zamiany telefonów komórkowych, komputerów czy tabletów na kredki, ołówki, pędzle czy mikrofony lub instrumenty muzyczne.