Serwis Internetowy Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka

Koalicja Nowosądecka stawia na Ludomira Handzla w wyborach na prezydenta Nowego Sącza

  • Opublikowany przez* jzelasko
  • - 2018-08-20
Ludomir Handzel kandydatem Koalicji Nowosądeckiej na prezydenta Nowego Sącza

Ludomir Handzel kandydatem Koalicji Nowosądeckiej na prezydenta Nowego Sącza / arch


W dniu dzisiejszym (21 sierpnia 2018r.) Koalicja Nowosądecka ogłosiła start w wyborach samorządowych a jako kandydata na prezydenta Nowego Sącza wskazuje Ludomira Handzla, który zyskał poparcie wielu Sądeczan i do startu w wyborach samorządowych był zachęcany przez wiele środowisk z terenu Nowego Sącza.


W obecności wielu Sądeczan, przedstawicieli wielu środowisk został zaprezentowany kandydat Koalicji Nowosądeckiej na prezydenta Nowego Sącza.

Ludomir Handzel w swym pierwszym wystąpieniu jako kandydat powiedział: 

Podjąłem decyzję o kandydowaniu na Prezydenta Miasta. Podjąłem tę decyzję, bo to moje rodzinne miasto – tu się urodziłem, tu mieszkam wraz z moją rodziną. To co jest bardzo ważne – nie  jestem przedstawicielem żadnych układów, sitw czy partii. Jestem bezpartyjny i niezależny. Reprezentuję Sądeczan, którzy chcą żyć i mieszkać w czystym, przyjaznym i rozwijającym się mieście. 

Naszemu miastu nie jest potrzebna agresja i podziały, swary i walki polityczne. A tylko to otrzymujemy od naszych polityków przez ostatnie lata. Potrzebujemy kreatywności, wytrwałości w pracy. Musimy wykorzystać nasz wielki sądecki potencjał.

Mam świadomość, że są bardzo mocne grupy interesów, które zrobią wszystko, by Nowym Sączem nadal rządziły wciąż te same układy, przez co nasze Miasto trwoni szanse na rozwój. Wiem, że w okresie przedwyborczym będę przez te grupy oczerniany i pomawiany, ale podejmuję rękawicę, bo dość marnowania kolejnych lat. Nowy Sącz potrzebuje inwestycji, potrzebuje rozwoju. Mieszkańcy chcą żyć w przyjaznym dla nich mieście. Będę realizował program rozwoju i naprawy. Nowemu Sączowi musimy przywrócić blask.

Koalicja Nowosądecka wkrótce przedstawi  kandydatów do Rady Miasta. Nie będą to zgrane nazwiska, nie będą to politycy. To prawdziwi Sądeczanie, mieszkańcy, którym zależy na naszym mieście, którzy chcą odrodzenia i ożywienia Miasta. Którzy chcą, by władze Miasta przestały zajmować się sobą, a zajęły się sprawami Sądeczan.

W trosce o Miasto wspólnie zrealizujemy plan jego rozwoju. Plan, który jest efektem wielu lat rozmów z Sądeczanami, tysięcy spotkań oraz sporządzonych przez wielu specjalistów analiz i projektów.