Serwis Internetowy Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka

KN nie agituje lecz apeluje o udział w wyborach prezydenckich

  • Opublikowany przez* jzelasko
  • - 2015-05-08
Konferencja Koalicja Nowosądecka 20 października 2014

Konferencja Koalicja Nowosądecka 20 października 2014 / arch


Koalicja Nowosądecka zajęła stanowisko w sprawie niedzielnych wyborów prezydenckich.


Poniżej apel KN do Sądeczan.

**

Apel Koalicji Nowosądeckiej do Sądeczan w sprawie uczestnictwa w wyborach prezydenckich

W najbliższą niedzielę (10 maja 2015 r.) odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Stowarzyszenie Koalicja Nowosądecka powstało z myślą o poprawie życia mieszkańców Nowego Sącza. Głównym celem Stowarzyszenia jest kontrola działania władzy lokalnej, reprezentowanie głosu Sądeczan, podpowiadanie lepszych rozwiązań dla naszej małej ojczyzny, jaką jest Nowy Sącz. Niemniej, zachęcamy wszystkich Sądeczan do aktywnego udziału w zbliżających się wyborach.

Koalicja Nowosądecka, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie Sądeczan, bez względu na poglądy polityczne, przynależność do innych organizacji lub zainteresowania. Chcemy łączyć! Nie dzielić! W naszych szeregach są zwolennicy wielu kandydatów na prezydenta naszego kraju. Dlatego nie będziemy wskazywać jednego kandydata, nie będziemy nikogo popierać. Każdy z nas będzie głosował według własnego sumienia, własnych preferencji i upodobań. Do tego samego wzywamy Sądeczan. Bądźmy aktywni ! Niech inni nie decydują za nas! Zdecydujmy sami o tym, kto będzie głową naszej Ojczyzny.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich sztabów wyborczych, o poszanowanie swoich przeciwników, o uczciwą walkę, zgodnie z regułami. Prosimy także o wyhamowanie emocji i agresji wobec przeciwników, której gwałtowny wzrost ostatnio zaobserwowaliśmy. Wybory zakończą się 10 maja lub 24 maja. Pamiętajmy, że nasze życie nie kończy się razem z terminem wyborów.

Zarząd Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka
 

Źródło: http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/kn-nie-agituje-lecz-apeluje-o-udzial-w-wyborach-prezydenckich,72090#.VUw_cPntlBc