Serwis Internetowy Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka

Już setka prac i ponad 2 tysiące głosów

  • Opublikowany przez* jzelasko
  • - 2017-11-23
Malowanie

Malowanie / norriuke


Do zakończenia terminu na przesyłanie prac zostały tylko dwa dni i kilka godzin, a my już dobiliśmy do setki. Bowiem w dniu dzisiejszym przekroczyliśmy 100 prac zgłoszonych do konkursów w ramach "Koalicji z kulturą". Wszystkich głosów oddanych przez internautów na prace mamy już ponad 2 tysiące. Niezmiernie cieszy nas wasze zainteresowanie. Z informacji jakie posiadamy, jeszcze w dniu jutrzejszym ilość prac wzrośnie o kolejne kilkadziesiąt prac. Do wszystkich, którzy jeszcze nie przesłali pracy apelujemy o jak najszybsze jej nadesłanie aby jak najdłużej można było głosować i zbierać punkty od internautów.


Przesłane prace są bardzo różne biorąc pod uwagę technikę, pomysłowość, sposób prezentacji. Najwięcej prac jest z Nowego Sącza ale są także prace z sąsiednich miejscowości. Są akwarele, pastele, kredki, wyklejanki, puzzle czy inne oryginalne sposoby wykonania prac. Jedno jest najważniejsze: pomysłów naszym dzieciom i młodzieży nie brakuje ! A to chyba najważniejsze. 

Zachęcamy wszystkich zgłaszających prace aby opisywali swoje prace. Dzięki czemu jury będzie miało łatwiej ocenić pracę a internauci będą bardziej przychylnie na nie spoglądać. 

Dla przypomnienia : więcej informacji o konkursach można znaleźć na stronie projektu Koalicja z kulturą

Prace można przesyłać na stronie danego konkursu :

Głosowanie na prace możliwe jest do 28 listopada 2017 roku. Każdy może oddać tylko jeden głos dziennie.