Serwis Internetowy Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka

 • Wielki finał Koalicji z kulturą

  Setka dyplomów rozdana podczas finału 'Koalicji z kulturą'

  Opublikowany 2017-12-01 01:55:00

  W andrzejkowy wieczór w Restauracji Panorama odbyło się podsumowanie i finał programu "Koalicja z kulturą". Pomimo deszczowej pogody i andrzejkowych zabaw frekwencja dopisała. Dotarli do nas nawet laureaci z Muszyny czy Bobowej. Z powodu dużej frekwencji finał musiał się opóźnić o kilka minut, gdyż trzy razy dokładano krzeseł a mimo to część osób i tak musiała oglądać wręczanie nagród na stojąco. W opinii części przybyłych była to największa impreza kulturalna tego typu dla dzieci i młodzieży w Nowym Sączu w ostatnim czasie.

  Więcej

 • Prezenty

  Andrzejkowe rozdanie nagród w ramach Koalicji z kulturą

  Opublikowany 2017-11-29 15:42:00

  Już jutro, 30 listopada o godzinie 17:00 w Restauracji Panorama, przy ul. Romanowskiego 6 w Nowym Sączu odbędzie się wręczenie nagród dla uczestników konkursów: "Wakacyjne wspomnienia", "Kolory jesieni", "Z patriotyczną nutą". Wśród nagród czekają tablety Lenovo z wbudowanym modemem LTE oraz inne niespodzianki. W sumie planujemy wręczyć ponad 20 nagród, w tym nie 6, ale 7 tabletów ! Tak, będzie jeszcze jeden tablet więcej ! Dodatkowo będą cztery nagrody zespołowe.

  Więcej

 • Wspólne malowanie

  Ostatnie godziny na przesłanie pracy w ramach Koalicji z kulturą

  Opublikowany 2017-11-25 12:14:00

  Jeszcze do godziny 23:59 można przesyłać prace w ramach trzech konkursów, które obecnie dobiegają końca: konkurs muzyczny "Z patriotyczną nutą", konkurs plastyczny "Kolory jesieni" oraz "Wakacyjne wspomnienia". Głosowanie trwa do 28 listopada 2017r . do godziny 23:59. Główne nagrody we wszystkich konkursach to tablety Lenovo z wbudowanym modemem LTE. Czekają także inne nagrody.

  Więcej

 • Malowanie

  Już setka prac i ponad 2 tysiące głosów

  Opublikowany 2017-11-23 18:12:00

  Do zakończenia terminu na przesyłanie prac zostały tylko dwa dni i kilka godzin, a my już dobiliśmy do setki. Bowiem w dniu dzisiejszym przekroczyliśmy 100 prac zgłoszonych do konkursów w ramach "Koalicji z kulturą". Wszystkich głosów oddanych przez internautów na prace mamy już ponad 2 tysiące. Niezmiernie cieszy nas wasze zainteresowanie. Z informacji jakie posiadamy, jeszcze w dniu jutrzejszym ilość prac wzrośnie o kolejne kilkadziesiąt prac. Do wszystkich, którzy jeszcze nie przesłali pracy apelujemy o jak najszybsze jej nadesłanie aby jak najdłużej można było głosować i zbierać punkty od internautów.

  Więcej

 • Obraz

  Jeszcze do soboty 25 listopada można przesyłać prace w ramach Koalicji z kulturą

  Opublikowany 2017-11-20 02:38:00

  Na prośbę środowisk uczniowskich postanowiono przedłużyć termin przesyłania prac w ramach konkursów "Koalicja z kulturą" do 25 listopada 2017r. Wszystkie prace wysłane pocztą, które dotrą do siedziby organizatora przed 25 listopada także zostaną dopuszczone do konkursu. Prace, które już zostały przesłane uczestniczą w głosowaniu internautów.

  Więcej

 • Nagrody główne w ramach Koalicji z Kulturą

  Główne nagrody już czekają na zwycięzców

  Opublikowany 2017-11-16 15:54:00

  Prezentujemy część nagród w ramach "Koalicji z kulturą". Prezentowane nagrody to nagrody główne dla zwycięzców w konkursach: "Wakacyjne wspomnienia", "Barwy jesieni", "Z patriotyczną nutą". Pierwsze prace już spływają. Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli jeszcze wysłać prac mają czas do przyszłego piątku, tj. 24 listopada 2017r.

  Więcej

 • Plakat konkursu Z patriotyczną nutą

  Uczcijmy Święto Niepodległości z patriotyczną nutą

  Opublikowany 2017-11-10 19:48:00

  Już jutro będziemy świętować 99 rocznicę odzyskania niepodległości. Na ten dzień przygotowano wiele imprez mających na celu uczczenie pamięci wszystkich, którzy poświęcili swoje życie w obronie największego skarbu każdego kraju - niepodległości. Pod wieloma pomnikami delegacje składają wieńce i wiązanki kwiatów. Dlatego Zarząd Koalicji Nowosądeckiej zaprasza wszystkich Sądeczan do złożenia kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym walczących żołnierzy a następnie nagranie patriotycznego utworu i przesłanie go w ramach konkursu "Z patriotyczną nutą".

  Więcej

 • Rysunek

  Uczestnictwo w konkursach Koalicja z kulturą przez dzieci zgłaszane przez szkoły

  Opublikowany 2017-11-03 20:39:00

  W związku z licznymi pytaniami nauczycieli dotyczącymi startu uczniów w konkursach w ramach Koalicji z kulturą informujemy, iż nie ma żadnych przeciwwskazań aby szkoły zgłaszały uczniów do udziału w tych konkursach. Zgłaszanie uczniów jest maksymalnie uproszczone i nie powinno zajmować zbyt wiele czasu.

  Więcej

 • Mikrofon

  Znamy nagrody głowne w ramach konkursów w projekcie Koalicja z kulturą

  Opublikowany 2017-09-14 20:46:00

  Zarząd Stowarzyszenia postanowił aby wszyscy zwycięzcy konkursów w ramach Koalicji z kulturą otrzymali markowy tablet. Tablety będą przystosowane do łatwego rejestrowania zarówno prac plastycznych jak i prac muzycznych przez ich właścicieli. Chcemy aby w ten sposób mogli promować swoje dzieła. Z drugiej strony wielu młodych artystów chciało by posiadać takie urządzenia, dlatego będzie to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

  Więcej

 • Obraz

  Umowa podpisana - Koalicja z kulturą staje się faktem

  Opublikowany 2017-09-03 20:32:00

  Zarząd Koalicji Nowosądeckiej podpisał umowę z Województwem Małopolskim na realizacji Koalicji z kulturą. W ramach umowy Stowarzyszenie zrealizuje dwa konkursy plastyczne : "Wakacyjne wspomnienia" i "Barwy jesieni", oraz konkurs muzyczny "Z patriotyczną nutą". Uczestnicy konkursu będą mogli liczyć na atrakcyjne nagrody. Ocena wszystkich prac, będzie odbywać się dwustopniowo: połowa punktów przyznaje jury a druga połowa będzie pochodzić od internautów. Wygrywa praca, która zdobędzie najwięcej punktów w obu etapach.

  Więcej